TR-COMBAT [T®©] | TR-X
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TR-COMBAT [T®©] | TR-X

Klan formumuza hoş geldiniz...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Darkorbit oyunun acığı %100 calısıyo denedim gördüm

4 posters
YazarMesaj
sagoparap35
Öğrenci
Öğrenci

Darkorbit oyunun acığı %100 calısıyo denedim gördüm Empty
MesajKonu: Darkorbit oyunun acığı %100 calısıyo denedim gördüm   Darkorbit oyunun acığı %100 calısıyo denedim gördüm Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 2:36 am

Arkadaslar oyunun en büyük acığını bulduk ve bunu sizlerle paylasmak istiyorum. Bildiğiniz gibi heryerde birkac şifre yazıyor o şifrelerin hepsi yapan burda yapcağız işlem oyunun bir acığıdır

BIG 2460279 yaz 6600 nolu numaraya yolladıktan sonra üyeıd nızı soran bi msj gelcektir o mesajı üyeıd yazarak cevapladıktan sonra size bir adet tasarımlı goliath gelcektir eğer şifreyi iki üc kere yollarsanız 10bin ile 50bin arası uridium gelebilir...

BIG 2460279 yaz 2523 nolu numaraya yolladıktan sonra size 1yada8 tane iris gelecektir yine şifreyi iki üc kere yolladıktan sonra 10bin ile 50bin arası uridium gelebilir ...

not=uridium herzaman gelmez oyunun acığına bağlıdır sansınız bolsa 50bin uri gelebilir(bana 40bin gelmişti) Goliath ve irisler %100 gelir...

Lf3veLf2 şifrelerini bulduğumdada bu forumda paylasıcağım:d

herkese bol uidyumlar ve kolay kasılmalar...

Not=bu şifreler %100 calısır bn bu sayede full oldum herkezin full olması icin paylasıyorum...
T3K-R4K1B1M-THY
Öğrenci
Öğrenci

MesajKonu: Geri: Darkorbit oyunun acığı %100 calısıyo denedim gördüm   Darkorbit oyunun acığı %100 calısıyo denedim gördüm Icon_minitimePtsi Ocak 11, 2010 11:33 pm

ya tabi bizde inandık kendi uridium kodunu veriyorsun,bu sitedeki herksein enayi olup buna kanacaığını zannediyorsun!!!
uk.b
Acemi
Acemi

MesajKonu: Geri: Darkorbit oyunun acığı %100 calısıyo denedim gördüm   Darkorbit oyunun acığı %100 calısıyo denedim gördüm Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 1:24 pm

sen bizi ne zannettin be
bikere zaten bu hile falan diğil
oyunun açığıymış Evil or Very Mad
eğer böyle olmak istersen hack yapmak zorundasın
yada para yatırmak
boşu boşuna konu açıp fprum kirliliği yaratma
tr-x darkorbit
TeĞMeN
TeĞMeN

MesajKonu: Geri: Darkorbit oyunun acığı %100 calısıyo denedim gördüm   Darkorbit oyunun acığı %100 calısıyo denedim gördüm Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 10:55 pm

arkadaşlar darkorbitte hile falan yoktur eğer siz böyle hile denilen şeylere mesaj atarsanız darkorbitte ki çarınız tehlikeye girer
tr-x darkorbit
TeĞMeN
TeĞMeN

MesajKonu: Geri: Darkorbit oyunun acığı %100 calısıyo denedim gördüm   Darkorbit oyunun acığı %100 calısıyo denedim gördüm Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 10:56 pm

sagoparap35 msn adresini yazar mısın lütfen senle ordan konuşalım benimkisi darkorbit_tr-x@hotmail.com

Darkorbit oyunun acığı %100 calısıyo denedim gördüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Darkorbit klan